Jak dopasować torebkę do stylizacji?

Jak dopasować torebkę do stylizacji?

Torebka to modny dodatek, który może urozmaicić strój. Może sprawić, że cały Twój wygląd będzie bardziej dopracowany i poukładany. Jeśli jednak wybierzesz niewłaściwą torebkę, możesz w końcu wyglądać jak totalny bałagan. Musisz wiedzieć, jak dobrać odpowiednią torebkę z Twojej szafy do stylizacji.

 

  1. Dopasowanie tkaniny

Jeśli chcesz, aby Twój strój wyglądał na poukładany, nie noś torebki, która ma podobne materiały lub wzory jak Twój strój. Ta sama zasada dotyczy również butów!

 

  1. Dopasowanie rozmiaru

Nie należy łączyć ciężkich i dużych toreb z krótkimi strojami. Jeśli nosisz tego typu torby z krótkimi spódnicami, sprawi to, że Twój wygląd będzie raczej niechlujny niż wypolerowany. Jeśli to tylko możliwe, wybierz małe kopertówki zamiast dużych torebek i malutkie zamiast ciężkich.

Musisz również wziąć pod uwagę długość swoich ramion, gdy dobierasz torebkę do swojego stroju. Dłuższe rękawy będą ukryte przez dużą torebkę, podczas gdy krótsze rękawy będą ukryte przez małą torebkę. Stąd dłuższe rękawy wymagają mniejszych torebek i odwrotnie. Jeśli masz wątpliwości, wybierz mniejsze torby, ponieważ są one bardziej uniwersalne niż większe i będą lepiej współpracować z większością stylów odzieży. Więcej artykułów na temat mody znajdziesz na stronie https://slowerful.pl/ .