Jak umeblować małe mieszkanie?

Jak umeblować małe mieszkanie?

Jeśli chodzi o dekorowanie małego mieszkania, istnieją dwa podstawowe podejścia. Jednym z nich jest wykorzystanie przestrzeni, którą masz i nie pozwolić, aby powstrzymała cię od wypełnienia domu rzeczami, które kochasz. Drugi to mądre wykorzystanie przestrzeni i wybranie umeblowania, które działa najlepiej dla Twojej przestrzeni. Tak czy inaczej, rezultatem może być mieszkanie, które wydaje się tak duże, jak powinno być.

W przypadku pierwszej metody, wszystko czego potrzebujesz to odrobina kreatywności i całe mnóstwo miłości do tego, co już masz. Znajdź sprytne sposoby na wyświetlanie swoich rzeczy lub wymyśl, jak zmieścić więcej rzeczy w swoim domu. Na przykład, kreatywnie podejdź do tego, gdzie umieścisz swoje książki i inne bibeloty. Jeśli stoją na półkach lub w szafkach, spróbuj zmieścić ich więcej na każdej półce, na przemian z mniejszymi przedmiotami, takimi jak świeczniki czy ozdobne talerze. 

A jeśli po prostu leżą w pobliżu, ułóż je w wieże o różnej wysokości – na przykład małe książki na dole i większe na górze – aby stworzyć wyświetlacz, który wykorzystuje pionową przestrzeń bez zajmowania miejsca w poziomie. Jeśli nie chcesz, aby cokolwiek zakłócało Twoją przestrzeń życiową, spróbuj użyć półek na książki, które służą jako ściany! Wiele pomieszczeń można podzielić na osobne strefy bez dodatkowych ścian. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://roomstour.pl/ .