Jakie atrakcje zorganizować na weselu?

Jakie atrakcje zorganizować na weselu?

Jeśli chodzi o planowanie swojego ślubu, prawdopodobnie już wiesz, że będzie dużo do zrobienia. Będą decyzje dotyczące miejsca, jedzenia, listy gości i garść innych szczegółów. Ale jedna rzecz, o której być może nawet nie pomyślałeś, to jakie atrakcje zorganizować na weselu. 

Pomyśl o tym, co było zabawne dla Ciebie jako gościa na weselach, a co Twój przyszły mąż lubi robić. Następnie zastanów się, ile pieniędzy i czasu jest realistyczne dla was obojga, aby spędzić. Jeśli on kocha muzykę na żywo, ale wiesz, że nie czuje się komfortowo wydając 500zł, mając zespół grający godzinę zamiast dwóch godzin to warto zrezygnować. Jeśli on chce pełny bar, ale wolisz cięcia rogów i mieć musujący sok winogronowy zamiast szampana, znajdźcie kompromis! Najlepszą rzeczą do zrobienia jest słuchać swojego partnera, kompromis, gdy to możliwe i upewnij się, że oboje jesteście zadowoleni z podjętych decyzji. Miłej zabawy przy planowaniu ślubu!

Niektórzy ludzie, jeśli chodzi o dodatkowe atrakcje, lubią robić takie rzeczy jak mini golf lub laser tag jako ich działalności ślubnej, podczas gdy inni mogą wybrać coś bardziej tradycyjnego jak otwarty bar lub posiadanie zespołu na żywo. 

Zajęcia są świetnym sposobem, aby pomóc ustawić swój ślub poza innymi, jak również dać wszystkim możliwość spędzenia czasu razem w nowy sposób i stworzyć wspomnienia, które będą z Wami na długie lata. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://twojmoment.pl/ .