Pomysły na śniadanie do pracy

Pomysły na śniadanie do pracy

Ustalenie, co jeść rano, może być trudne. Jeśli jesteś taki jak większość ludzi i nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu na gotowaniu, oto kilka pomysłów na proste śniadania, które wymagają niewielkiego przygotowania i łatwo je zabrać do pracy.

Jednym ze śniadań jest szybka owsianka z odrobiną masła orzechowego wmieszanego w nią. Nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem masła orzechowego, to jest całkiem pyszne. Używaj mikrofalówki do gotowania owsianki, ponieważ jest to szybsza opcja, ale możesz też użyć kuchenki.

Kiedy chcesz coś trochę słodszego, zrób jogurtowe parfait. Jest to w zasadzie jogurt ułożony warstwowo z innymi dodatkami lub owocami. Zazwyczaj na wierzchu jogurtu kładzie się granolę, świeże owoce lub jagody, a czasem trochę wiórków czekoladowych lub miodu. Wspaniałą rzeczą w tym śniadaniu jest to, że wszystkie dodatki mogą być zrobione w domu, a nie kupione w sklepie, co oznacza, że możesz kontrolować dokładnie to, co wchodzi do twojego parfait! To także świetna zabawa, gdy można wykazać się kreatywnością w tworzeniu różnych kombinacji.

Burrito śniadaniowe (wraps). Ogrzej tortille w mikrofalówce lub piekarniku, aby je zmiękczyć.

Upewnij się, że są rozgrzane przez, ale nie gorące (aby nie poparzyć ust)! Następnie weź placek tortilli, zawiń w wilgotne ręczniki papierowe i mikrofalówka przez 10 sekund. Umieść cienką warstwę rozdrobnionego sera w skorupie tortilli i dodaj jajecznicę i salsę (lub inne dodatki). Następnie zawiń w stylu burrito tak, aby dwa końce spotkały się w środku.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://womactive.pl/ .